Competitieteams 2013

competitie1

De indeling van de competitie is bekend, zoals velen van jullie al op de site van de KNLTB hebben gezien. . De competitie bescheiden en de ballen worden tijdens het trainingspakken toernooi op 31 maart uitgedeeld.[more…]

0532 Heren zondag 4e klasse, Fivelveld 1
Edwin Duursema, aanv.
Martijn Vast
Ivo Tolhuizen
Olivier Micheneau
Arjan Boon

0632 Heren zondag 7e klasse, Fivelveld 2
Jetse Mooij, aanv.
Patrick Jansen
Robbie van Land
Sebastiaan Verstappen
Koen Leertouwer
Otto Prohl (invaller)

1726 Jongens zondag 3e klasse, Fivelveld 1
Tom Alers, aanv.
Thijmen Boelens
Tim Lesman
Tim Kruiter
Michael Bronsveld

0958 Dames zondag 4e klasse, Fivelveld 1
Suzanne Ritsema, aanv.
Annelore Tolhuizen
Rianne Koller
Carmen Speelman
Jolien Leertouwer

0960 Dames zondag 4e klasse, Fivelveld 2
Christina Laning, aanv.
Saskia Havenga
Agnes Twickler
Paula van der Veen

0959 Dames zondag 4e klasse, Fivelveld 3
Ellen van der Veen, aanv.
Linda van der Grijspaarden
Marietje Visker
Christel de Vries
Yvonne Vos

1910 Meisjes zondag, 2e klasse, Fivelveld 1
Mellissa de Winter
Mariska Koller
Lela Micheneau
Livia de Haan
Hieke Barels

1328 Heren 35+ zondag 4e klasse, Fivelveld 1
Bob Rusthoven , aanv.
Bob Mulder
Eric Mooij
Dimitri Meertens
Ferry Siaila

Indeling Regiocompetitie Noordoost voorjaar 2013

0112 Gemengd zaterdag, 3e klasse, Fivelveld 1
Germaine Lubben, aanv.
Ineke Folkersma
Joke Duursema
Windy van Dortmund
Angelo Lubben
Edwin Duursema

0119 Gemengd zaterdag 4e klasse, Fivelveld 2
Brian Prak, aanv.
Martijn Prak
Wendy Swiersema-Heins
Lorian Slagter-Menkema
Esther Stoppels

0301 Gemengd 35+ zaterdag Hoofdklasse, Fivelveld 1
Bert Dijkman, aanv.
Dries Jongsma
Derk Reiffers
Tineke Jongsma
Willie Reiffers
Tjarda Bos
Yfke Vast

0301 Gemengd 35+ zaterdag Hoofdklasse, Fivelveld 2
Henrieke de Vries, aanv.
Sicco Dresselhuis
Wim Stoppels
Lia Houwing
Jeannette Scheven
Annemarie Visser
0305 Gemengd 35+ zaterdag 2e klasse, Fivelveld 3
Ina Bieze, aanv.
Jan Buining
Dick van Streun
Janneke Amir Hodjat
Yvonne Hoogerwerf
Francien Quittner

0311 Gemengd 35+ zaterdag 3e klasse, Fivelveld 4
Ronald Slagter, aanv.
Jack Hammenga
Desiree Buining
Wilma Hoiting
Anneke Wezeman

0636 Heren zaterdag 5e klasse, Fivelveld 1
Hessel van der Wal, aanv.
Stefan Buining
Bas Alers
Danny Nielsen

0713 Heren 35+ zaterdag 3e klasse, Fivelveld 1
Steven Helfrich, aanv.
Herman Baarschers
Henk Wils
Jan Wils
Jan ter Huizen
Frikko Smit

0710 Heren 35+ zaterdag 3e klasse, Fivelveld 2
Wim Meinders, aanv.
Martin Meijer
Martin Stoppels
Eddy Tuil
Dik Japenga
Peter Alserda

1002 Heren dubbel 55+ maandag 1e klasse, fivelveld 1
Herman Baarschers, aanv.
Henk Wils
Jan Wils
Jan ter Huizen
Frikko Smit
Steven Helfrich

1009 Heren dubbel 55+ maandag 3e klasse, fivelveld 2
Arie Christ, aanv.
Samme Talsma
Harm van der Wal
Arie Wezeman
Harrie Rozema
Jelle Bekius

1264 Dames dubbel 17+ donderdag morgen 3e klasse, fivelveld 1
Mina Reinigert, aanv.
Sjoerdje Eshuis
Hennie Hensen
Alberta Jagersma
Tity Maat
Anneke Talsma
Anneke Doornbos

2220 Groen woensdag middag 2e klasse, Fivelveld 1
Giovanny Picauly
Nick Udema

2223 Groen woensdag middag 2e klasse, Fivelveld 2
Dian Lalkens
Milou Looye

2247 Groen woensdag middag 3e klasse, Fivelveld 3
Dominique Haan
Elvira Bisschop

2242 Groen woensdag middag 3e klasse Fivelveld 4
Ruben Hoekzema
Kirsten Blaauw

Copyright © 2014 LTC FIVELVELD